+372 512 6103

info@csf.ee

Teenused

Avaleht / Teenused

Kõrge kvaliteet Ning keskkonnasõbralik lähenemine

Meie Teenused

Vesiehitus

Tegeleme nii uute veekogude kui vesirajatiste – sadamate, paadisildade jms ehituse kui ka olemasolevate rajatiste taastamisega.

Omame pikaajalist kogemust ning teostanud klientidele erinevaid vesiehituse ning maaparanduse projekte. Meie põhimõtteks on pakkuda klientidele terviklahendusi. Projekteerime ning teostame projekti kliendi vajadustest lähtuvalt. Sõltumata sellest, kas on vaja kuivendada aianurk või luua uus väikesadam kiirevoolulisele veekogule – CSF käest saad terviklahenduse.

Kruvivaiad

Vastupidavad kuumtsingitud kruvivaiad hoonetele ja rajatistele. Ideaalne lahendus väiksematele hoonetele ning käiguteedele.

Kruvivai ehk pinnasekruvi on maasse keeratav metallist kandekonstruktsioon, mida saab kasutada erinevates olukordades – paadisildade ehitamisel, terasside ning hoonete betoonvundamendi asemel, käiguteede tõstmiseks jne. Kruvivai on kiire ja mugav lahendus, mis on koheselt kasutusvalmis.

Puitkonstruktsioonid

Projekteerime ning valmistame erinevaid puitkonstruksioone – alates paadisildadest, lõpetades saunade ja majadega.

Meie ehitiste ning konstruktsioonide valik ja kasutusala on väga lai. Pakume peamiselt eriprojektide lahendusi vastavalt iga kliendi personaalsest soovist ja vajadusest lähtudes, samas pakume ka palju erinevaid valmislahendusi – see on CSF kindel eelis.

Galerii tehtud töödest

Võta Meiega ühendust

Nimi(Required)