+372 512 6103

info@csf.ee

Vesiehitus

Avaleht / Teenused / Vesiehitus

Vesiehitus on valdkond, mis nõuab spetsiifilisi teadmisi ja kogemusi. Meie meeskond pakub laia valikut teenuseid, alates sadamate ehitamisest kuni maaparanduse projektideni. Oleme pühendunud kvaliteetsete ja keskkonnasõbralike lahenduste pakkumisele ning teeme igat projekti professionaalselt ja täpselt. Meie tegemistes ja toodangus on rõhk kõrgele kvaliteedile, keskkonna säästmisele ning taaskasutamisele. Meie meeskond on kindel partner keda võib usaldada.

Omame pikaajalist kogemust ning teostanud klientidele erinevaid vesiehituse ning maaparanduse projekte. Meie põhimõtteks on pakkuda klientidele terviklahendusi. Projekteerime ning teostame projekti kliendi vajadustest lähtuvalt. Sõltumata sellest, kas on vaja kuivendada aianurk või luua uus väikesadam kiirevoolulisele veekogule – CSF käest saad terviklahenduse.

Sadamate ja ujuvsildade ehitus

Meie meeskond on spetsialiseerunud sadamate ja ujuvsildade projekteerimisele ning ehitamisele. Oleme osalenud mitmetes suurtes sadamaprojektides ning suudame pakkuda nii projektijuhtimise kui ka ehitustööde teostamise teenuseid.

Tiikide kaevamine

Soovid krundile uut tiiki või muud veesilma? Laiendada olemasolevat veekogu? Leiame uue veekogu jaoks parima võimaliku lahenduse ning teostame vajalikud kaevetööd nii, et ülejäänud kinnistu oleks võimalikult vähe mõjutatud. Samuti teostame juba olemasolevate tiikide puhastamist.

Maaparandus ja kaevetööd

Teostame erinevaid maaparandustöid ning olemasolevate süsteemide hooldust ja täiendust. Meil on sobiv tehnika kaeve-, pinnase- ja maaparandustöödeks. Meie masinad on varustatud erinevate lisaseadmetega.

Transport

Oma töös pakume klientidele ka vajalikke transporditeenuseid – olgu selleks siis väljakaevatud pinnase äravedu või vajalike detailide kohalevedu objektile.

CUUT sillad

Kvaliteetsed ja kauakestvad sildade lahendused, paadisillad, ujuvsillad ja käiguteed ning nende juurde kuuluvad lisad. Meie poolt pakutavad tooted leiad cuut.ee/sillad/

 

 

Galerii tehtud töödest

Võta Meiega ühendust

Nimi(Required)