+372 512 6103

info@csf.ee

Puitkonstruktsioonid

Avaleht / Teenused / Puitkonstruktsioonid

Meie ehitiste ning konstruktsioonide valik ja kasutusala on väga lai. Pakume peamiselt eriprojektide lahendusi vastavalt iga kliendi personaalsest soovist ja vajadusest lähtudes, samas pakume ka palju erinevaid valmislahendusi – see on CSF kindel eelis. Inimeste soovid ja unistused on väga erinevad, seepärast pole meie meelest õige sundida kedagi valmislahenduste kitsastesse raamidesse. Klientide soovid ja vajadused on meile olulised ning anname endast parima, et neid täita.

Meie missioon on pakkuda klientidele isikupäraseid ja kauakestvaid puidust hooneid ja konstruktsioone parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Hooned ja kõrvalhooned

Soovid meelepärast palkmaja, väikesauna, kuuri või hoopis garaaži? Väiksemat panipaika või ujuvsauna? Meil on väga pikaajaline kogemus massiivpalkidest, täispalkidest ning liimpuidust konstruktsioonide ja hoonete projekteerimisel ning valmistamisel. Projekteerime ning tarnime just täpselt kliendi vajadusest ja soovidest lähtuva hoone.

Kallasrajad ja käiguteed

Kvaliteetne, immutatud puidust kallasrada, käigutee või terrass kestab aastaid. Hästi projekteeritud ning paigaldatud konstruktsioon annab kasutusmugavuse.

Ujuvsillad

Ujuvsildasid saab kasutada tiigile, jõele või järvele erinevatel eesmärkidel, näiteks paadisillana, jalakäijate sillana või lihtsalt platvormina ujumiseks ning vee ääres lõõgastumiseks ja ajaveetmiseks. Ujuvsildasid pakume erinevate suuruste ja kandejõuga ujukitega. Need ujukid sobivad sildade, ujuvplatvormide, paadisildade ehitamiseks seda tänu suurele kandevõimele, lihtsale käsitsemisele ja heale stabiilsusele. Neid saab kasutada ujuvate tööplatvormide, ujuvate suplusplatvormide või ujuvdokkide ehitamiseks. Tänu väikesele kaalule saab ujukeid kergesti laadida ja omavahel ühendada ning on kergesti transporditavad või teisaldatavad. Ujuvsildade konstruktsioonides kasutame alati kvaliteetset immutatud puitmaterjali ning kuumtsingitud või roostevabast ühendusi mis tagavad kaua kestvuse.

Muud konstruktsioonid

Meil on väga pikaajaline kogemus freespalkides, massiivpalkidest, täispalkidest ning liimpuidust konstruktsioonide projekteerimisel, valmistamisel ja püstitamisel. Võta ühendust ning leiame sobiva lahenduse.

Transport

Oma töös pakume klientidele ka vajalikke transporditeenuseid – olgu selleks siis väljakaevatud pinnase äravedu või vajalike detailide kohalevedu objektile.

CUUT majad

Valik meie poolt pakutavaid freespalgist puitkonstruktsioone leiad cuut.ee/majad

Galerii tehtud töödest

Võta Meiega ühendust

Nimi(Required)